LSDP sąraše Nr. 26 įrašytas prof. habil. dr. Algirdas Raslanas socialdemokratų kandidatas Biržų kraštui.

Trumpa biografija:
Profesorius, habil. dr. Algirdas RASLANAS gimė Sėlių krašte, Dusetose. Baigęs studijas dirbo mokytoju. Siekdamas tobulėti, studijavo aspirantūroje ir 1987 m. apgynė pedagogikos mokslų kandidato disertaciją. 1999 m. suteiktas docento pedagoginis vardas. Gilinant žinias 2002 m. apgynė habilituoto mokslų daktaro disertaciją ir 2004 m. suteiktas profesoriaus pedagoginis vardas.
Dabar: Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, Švietimo Akademijos Tarybos pirmininkas, Nacionalinės sveikatos tarybos narys, Lietuvos sporto universiteto Garbės profesorius, Lietuvos olimpinės akademijos viceprezidentas. Visuomeniniais pagrindais dirba tarptautinėje irklavimo federacijoje.
Kita: didelė vadybinė patirtis, žino ir supranta Lietuvos institucijų ir Europos organizacijų veiklą. Yra paskelbęs apie 80 mokslo straipsnių, 3 monografijas, yra kitų mokymo ir metodinių leidinių bendraautorius. Apdovanotas valstybės apdovanojimais. Laisvai kalba keturiomis užsienio kalbomis.
Prof. Algirdo Raslano patirtis, kompetencijos, asmeninės savybės nekelia abejonių nei jo kolegoms, nei draugams. Tad Jūsų balsas, atiduotas rinkimuose už profesorių, yra balsas už mūsų ateitį.
Balsuokite už Algirdą Raslaną vienmandatėje apygardoje ir reitinguokite jo Nr. 26 socialdemokratų partijos (LSDP) sąraše, pažymėtame 17 numeriu.

Neatlygintina politinė reklama